Jeden z cizinců žijící pár měsíců na Vsetíně to kdysi vyjádřil tak, že vůbec nechápe, co děláme o víkendu. Proč, když je pátek, nasadíme batohy, a vyrážíme do přírody místo nakupování, večerního života a víkendového lenošení. Ano, Valašsko je plné aktivních lidí, dokonce pro mnohé z nás je láska k přírodě to, proč zde rádi žijeme. Proto nepochybuji, že mnoho z vás zná další krásné rokle, nebo by je chtělo začít objevovat, a zapojit se do rozvíjení Roklingu.

Rozkliknutím zvětšíte obrázek

Rokling je otevřený pro všechny a podmínky pro zařazení nové rokle jsou velmi jednoduché.

Stačí rokli projít, pořídit z ní 4 fotky a poskytnout základní informace. Po jednoduchém ověření všech informací můžeme seznam tipů na rokle rozšířit právě o tu Tvou a rádi zveřejníme autora.

Vytvoření trasy rokle na Mapy.cz je snadné. Najděte umístění rokle, otevřete nástroje a měření vzdálenosti.

Nyní můžete několika kliknutími do mapy nastavit pár bodů, a vytvořit tak trasu. Klikněte na sdílet na bočním panelu vpravo, a zkopírujte odkaz.

Odkaz nám pošlete spolu s názvem rokle, krátkým popisem a fotkami na e-mail pepa@rokling.cz.

Přidej se!

Návrhy na další rokle
Správa webu, FB

Rozvoj projektu

„Přál bych si, aby se rokling stal dobrou variantou, jak trávit s dětmi čas v přírodě a zažít přitom dobrodružství. A za milý bonus bych považoval vytvoření rokling komunity sdílející společné zážitky i nově objevené rokle.“

Petr Hurta